Odżywka w spray’u – super loki Joanna !

Odżywka w spray’u – super loki Joanna !


Jedna z niewielu odżywek w spray’u które miałam okazje używać, nie będę ukrywać, że nie przepadam za tego typu produktami.  Zazwyczaj kojarzyły mi się ze sklejonymi włosami  i nienaturalną fryzurą.
Każda właścicielka kręconych włosów wie, że lubią one płatać figle, puszyć się a czasami po prostu przestają się kręcić.
W tych chwilach ratunkiem dla moich włosów są dwa produkty.

Niedziela dla włosów ! #19 Aktywna czarna maska na bazie szungitu i szampon z efektem laminowania !

Niedziela dla włosów ! #19 Aktywna czarna maska na bazie szungitu i szampon z efektem laminowania !

Moja dzisiejsza NdW zaczęła się od nałożenia na skórę głowy wcierki zrobionej z kozieradki, którą walczę z wypadaniem włosów.  Następnie na około godzinę nałożyłam olej lniany na długości włosów.  


Po upływie czasu wróciłam do włosów ponownie tym razem myjąc je szamponem do blond włosów, który pomaga mi zwalić żółtawy odcień włosów przy skórze.  A do drugiego mycia użyłam szampon z efektem laminowania o kótrym pisałam tutaj
 i nałożyłam czarną maskę, której byłam bardzo ciekawa.
Gdy włosy były odsączone z nadmiaru wody i lekko podsuszone na końce nałożyłam mój ulubieniec czyli Olejek z Balea  i tak prezentują się włosy w słoneczny dzień ;)
Muszę przynać, że szampon daje radę !

A jak wyglądała Wasza Ndw ? 

Ja zostawiam Was z postem a sama wracam do pakowania się przed wyjazdem ;) 
Aktualizacja włosów - rozjaśnianie Loreal preference 05 ultra light !

Aktualizacja włosów - rozjaśnianie Loreal preference 05 ultra light !

Moja ostania niedziela dla włosów pozostawia wiele do życzenia. Zamiast włosy nawilżać i pielęgnować ja postanowiłam potraktować je farbą.  Tak jak wspominałam  w ostatnim poście nie byłam przekonana do nowego koloru, nie zwlekając długo dzięki pomocy mojej kuzynki delikatnie rozjaśniłam włosy. Tak kobieta zmienną jest .. ;)

 Nie chciałam nakładać samego rozjaśniacza.  Padło na farbę Loreal preference 05 ultra light
Dobrze poradziła sobie z delikatnym rozjaśnieniem. Kolor może nie jest tak jasny jak wcześniej ale powoli powoli mam nadzieję będzie. Zobaczcie same ..


Aktualizacja włosowa ! - Sierpień miesiącem zmian !

Aktualizacja włosowa ! - Sierpień miesiącem zmian !

Tak jak wspominałam w ostatnim poście we wtorek wybrałam się do fryzjera na malowanie i lekkie podcięcie. Ostatni raz malowałam swoje włosy w domu jakoś na początku grudnia 2014. A, że włosy malowane były na jasny blond odrost pojawiał się dość szybko.  Jednak wytrwale postanowiłam nie malować włosów. Aż do teraz..


Zależało mi na tym, żeby nie malować swoich naturalnych odrostów tylko dobrać kolor i zrobić delikatne przejście, tak aby włosy mogły sobie naturalnie rosnąć a odrost pozostać niewidoczny.  Następnym razem zdecyduje się chyba na malowanie henną.  I odstawie farby chemiczne na dłużej.
Z efektu jestem zadowolona(dziś) , jednak był to dla mnie nie zły szok i pierwsze dwa dni nie mogłam się przyzwyczaić.  Wręcz chciałam wracać do blond włosów … ;O

Dodatkowo włosy zostały lekko podcięte i wycieniowane. Przydało im się takie cięcie. Zyskały na objętości i lepiej się układają. Zwłaszcza włosy z przodu(dawne pozostałości po grzywce)

Na pierwszym zdjęciu włosy są rozczesane tylko po myciu i tak prezentują się na drugi dzień.
Zdjęcie po prawej przedstawia włosy rozczesane przed myciem. Ponieważ nie mogłam wytrzymać z zapachem farby i musiałam umyć je od razu na drugi dzień.

Kolor jest dość specyficzny ponieważ w każdym świetle wygląda inaczej, raz ma przebłyski rudości, raz jest na prawdę ciemny. Wykonywany był z mieszanki dwóch farb, niestety nie pamiętam dokładnie numerów.


Na takie podcięcie udam się ponownie na przełomie października-listopada.

W NDW postaram się pokazać włosy w innym świetle ;)

Do następnego!
Niedziela dla włosów #18 - olej kokosowy i maska Biovax

Niedziela dla włosów #18 - olej kokosowy i maska Biovax


Niedziela dla włosów
Moja niedziela dla włosów zaczęła się od nałożenia olejku kokosowego na noc. Rano nałożyłam odrobinę maski Biovax złote algi&kawior a po chwili zmyłam wszystko z włosów. Po ostatnim użyciu tej maski byłam bardzo zadowolona więc w NDW użyłam jej ponownie. 
Włosy umyłam szamponem Biobaza. Początkowo jego zapach nie był dla mnie przyjemny jednak, teraz przyzwyczaiłam się do niego.  Na umyte włosy nałożyłam jeszcze na chwilę odżywkę do włosów kręconych z Balea. Włosy pozostawiłam do naturalnego wyschnięcia a w końce wklepałam olejek o fenomenalnym zapachy również z Balea

Tak włosy prezentują się po dzisiejszym myciu 


Jutro wybieram się do fryzjera na "mała" zmianę, efekt pokażę Wam na pewno ;)

Do następnego !:)