Szampon Healing Catzy of Poland - recenzja

Jakiś czas temu w moje ręce wpadły dwa szampony marki Catzy of Poland. Muszę przyznać, że nigdy wcześniej o nich nie słyszałam, tym bardziej zaciekawiło mnie ich działanie.Pierwszym z nich jest szampon przeciwłupieżowy do włosów przetłuszczających się (wersja w opakowaniu zielonym) i drugi z nich szampon przeciwłupieżowy do każdego rodzaju włosów (wersja w opakowaniu czerwonym). Moim ulubieńcem w ostatnim czasie stał się szampon do włosów przetłuszczających się. Jako, że od jakiegoś czasu moja skóra głowy miała drobne problemu od razu postanowiłam go wypróbować. Jestem posiadaczką włosów kręconych ich pielęgnacja to nie lada wyzwanie. Moje włosy od nasady zdecydowanie za szybko się przetłuszczały, były pozbawione życia a końce pozostawały świeże dłużej.


Szampon Catzy of Poland do włosów przetłuszczających dobrze sobie poradził z moim problemem. Włosy są ładnie odbite od nasady, spokojnie mogę je myć do drugi dzień a nie tak jak było wcześniej codziennie. Dobrze je oczyszcza. Ma jasnozieloną barwę, delikatny zapach (mi przypomina krem do twarzy), dobrze się pieni. Zauważyłam również, że nie pozostawia włosów tępych, co bardzo mi się spodobało.

Sam skład szamponu prezentuje się następująco:


Szampony tej marki możecie dostać w aptekach i profesjonalnych salonach kosmetycznych. Produkty są nie testowane na zwierzętach.

Plusy Szamponu Healing :
- oczyszcza
- ma delikatny zapach
- pozostawia włosy miękkie
- nie podrażnia skóry głowy 
- jest wydajny 
- poręczne opakowanie

Słyszałyście o tym szamponie ? Jakie są Wasze wrażenia ? :)
M.

3 komentarze: